JEDEN STŮL SIT-AND-GO STRATEGIE

Jediná tabulka Sit-n-Go (SNG) turnaj je velmi populární formát pokerové hry, online i offline. Myslím, že jeho částečně proto, že simuluje konečný zážitek stolu mnozí z nás sledovat na televizním pokeru, kde výhody rozdat si to pro miliony dolarů prize money.

V turnaji SNG, při blindech zdvojnásobil každých deset minut nebo tak, všichni jsou nuceni vsadit dříve či později, takže je tu spousta akce, což je mnohem zábavnější než hrát cash games.

Navíc, na rozdíl od multi-table turnajů, kde obvykle pouze vrchní 10% dělá peníze, top 3 hráči si udělena prize money v 10-man single stolu hry.

Jako takový, jednoho stolu Sit and Go turnaje přilákat spoustu ryb a začátečníky, a to je také důvod, proč zkušený pokerový hráč může vydělat peníze na těchto hrách.

Dobře, pojďme se hloubkové podívat na strategii vyhrát v této hře.

poker

RANÁ FÁZE

Během časných fázích hry, měli byste hrát velmi těsné. Si můžete dovolit, aby tak učinily žaluzie jsou stále nízké. Hromadí čipy tím, že napadne hrnce s silnýma rukama. Nedávají nic pryč.

V této fázi, je zde nutně musí být alespoň pár ryb u stolu. Nechte ryby a maniaci zabít sebe jako první. Pozorovat své soupeře a vzít na vědomí jejich styl hry, zatímco vy složit ruce.

Pokud nemáte nuts, nepokoušejte zpomalit hru. Čip v ruce stojí dva v hrnci. Nebuďte chamtiví.

Nenechte honit kreslení rukou. Hrát podle pot odds nefungují v turnajích. Například, pokud jste honit flush draw s všechny své žetony, pak je pravděpodobné, že dostanete být chip leader 1 ze 4 krát, ale dostane odstraněny 3 z 4 krát. Pamatujte si, že to není množství žetonů, které máte, ale stádium, ve kterém vám eliminovat, který určuje, zda uděláte peníze, nebo ne.

Riskovat přežití ještě několik čipů by nikdy neměla být možnost. Nechoďte all-in, pokud máte matice. Nikdy jsem pochopit, proč existuje tolik hráčů, kteří jsou ochotni jít all-in preflop během několika prvních rukou hry. A co když mají 60% šanci na zdvojnásobení jejich počtu žetonů si? Jako chip leader v této fázi nezaručuje, že budete vyhrát turnaj. Nicméně, ztrácí celý svůj stack je zárukou vašeho eliminace.

Nepokoušejte se blafovat, jak by měla být ještě pár ryb a maniaky v této fázi a jsou notoricky obtížné bluff.

STŘEDNÍ FÁZI

Tato fáze je definována jako když tam jsou asi 4 až 5 hráči, kteří zůstali ve hře nebo při blindech začínají ujídat hromádek. V současnosti již většina z ryb měly být odstraněny.

Ty by měly začít být více agresivní a začít dělat několik blufuje. Agrese má nyní svou vlastní hodnotu. Vezměte na vědomí hráčů, kteří začnou hrát opatrně v této fázi v naději, že palec do peněz. Nedopusťte, aby se vám nestane. Proti takovým hráčům, napadnout kdykoli je to možné, protože bude s největší pravděpodobností složit ale být připraven ustoupit, když úder.

Útok slabost, vyhnout sílu. Snažte se uzavřít krátkých sloupků. S žaluzie podíl rychle roste, krátké zásobníky jsou pod tlakem, aby hazardní hry nebo být oslepen ven. Nebojte se pohybovat all-in, pokud si myslíte, že máte navrch. V nejhorším případě vám málo žetonů, ale nebudete být odstraněny jako protiklad k převzetí a ztrácí na větší komíny. Kromě toho je třeba čipy mají slušnou šanci na výrobu 1.místo, pokud uděláte to do top 3 body. Být numero uno často je jediný způsob, jak vydělat nějaké peníze v jediné tabulce Sit-and-Go.

POKROČILÉM STADIU

Nyní, když jste udělal peníze, je čas, aby si opravdu agresivní a vzít toto číslo jedna skvrna.

Někdy jsem chtěl hrát abit těsnější na začátku a nechat ty horliví dostat eliminovat první, nejlépe mně. Nicméně, jakmile zjistíte, že další dva hráči na mysli po stejné linii, měli byste začít být agresivní.
Kradení blindů by mělo být nedílnou součástí vaší celkové strategie. Měli byste ukrást s startovních kombinací, které ještě mají šanci na vítězství v showdownu (např. Suited konektory, vysoce karet mimo barvu), protože váš soupeř může volat, a které by vás mohly flop něco dobrého. Kromě toho je selektivní rovněž vyvolává dojem, že to není jen krást s žádným rukou a vaši soupeři budou na oplátku respektovat vaše raise a složit.

Vary vaši hru. Vyhnula předvídatelný. V této fázi se pouze 2 až 3 hráči vlevo, jeho velmi snadné pro svého soupeře vědět, co se snažíte udělat, pokud budete mít dělat to samé. Buď jako voda. Hráč s největší pravděpodobností vyhraje bude ten, kdo může přizpůsobit svou taktiku čelit jeho soupeř je. Pokud se spustí soupeř hrát těsný, uvolnit se a ukrást jeho žaluzie častěji. Pokud si soupeř začít se uvolnit, hrát opatrně a hledět do pasti ho.

OBECNÁ DOPORUČENÍ

Neočekávejte, že vyhrát každý zápas, jinak tlak na výhru dostane k vám. Myslet dlouhodobě. Setkáte se poprsí outs kvůli špatnému beaty, protože i silné ruce mají šanci dostat úder. Řetězec špatných beatů není nemožný scénář. Luck stále hrají roli v pokeru.

Drž se od pokeru, když narazíte sérii ztrát. Dělat něco jiného, nejlépe venku pryč od kasina. To je, aby vám zabránil jít na plné obrátky a ztratit vše, co vyhrál z předchozích her. Poté, co jste se uklidnil, přemýšlet o vaší hry a zjistit, zda je nutná jakákoliv úprava vaší celkové strategii nebo jste prostě trpí špatnými tepů.

Mějte poznámky zjistit, kdo jsou pevné hráči. Vyhněte se jim kdykoliv je to možné. Nedopusťte, aby vaše ego dostat do cesty vydělávání peněz.

SHRNUTÍ

Spuštění těsný a hrát se silnými prémiové rukou zpočátku. Nechte ryby a maniaci dokončit navzájem off první. Nenechte honit kreslení ruce a ne pomalé hře, pokud držíte matice. Využít čas ke studiu své soupeře. Uvolněte postupně a hrát agresivně směrem ke koncovému hry.

Pokud narazíte na sérii ztrát, přestat hrát a dělat něco jiného. Vy nechcete jít do plné obrátky a ztratit vše, co vyhrál dříve.

Sledovat svůj pokrok. Měli byste se snažit skončit v penězích alespoň 50% času a dělat nejlepší umístění alespoň 20% času. Pokud skončíte na peněžním 50% času, ale místo 1st pouze 10% času, pak je šance, že nejste dostatečně agresivní při end herní scéně.