TEXAS HOLD’EM POKER STRATEGIE

Za předpokladu, že znáte pravidla Texas Hold’em poker – a ani za hraní, pokud ne – je dalším důležitým krokem na cestě k vítězství je poznat správnou strategii. Pokud nechcete znát pravidla, pak učí pravidla je vždy prvním krokem na cestě ke zvládnutí hry. Opět platí, že za předpokladu, že nejste high-stakes hráč, Strategie, kterou jsme zde bude diskutovat je pro low-limit hře Texas Hold’em poker. První věc, kterou byste měli pamatovat, že strategie pro low-limit hře je jiný než u high-limit hry, ačkoli některé tipy platit pro oba typy her.

PROJDĚTE SI TEXAS HOLD’EM POKER PRAVIDLA

Rychlý pohled ze základů hry Texas Hold’em poker je základem pro dobrou strategii. Zadaných výrazů by si měl uvědomit jsou: 1) flopu – jsou 3 společné karty lícem nahoru uprostřed stolu. Flop je odhalen po prvním kole sázek. 2) Turn – čtvrtiny karta se objevil ve středu stolu. Odhalení Turn rozjede další kolo sázek. 3) River – pátá (poslední) kartu, která vede k posledním kole sázek.

texas holdem

Po řece a sázení, který následuje, hráči používají 5 karet na stole a své dvě vlastní karty pro vytvoření nejlepších možných kombinací. Ruce jsou porovnávány – to se nazývá showdown. Pokud se ocitnete hrát až po Showdown a často ztratí, máte k hráči s “těsnější” hru. To znamená, že musíte posoudit své ruce do náročnějšího způsobem a hrát jen ty lepší (což bude znamenat, že budete hrát méně ruce, stejně). Být vybíravý, pokud jde o vaše ruce – selektivní hráč je chytrý hráč.

V zájmu naší strategie, vysoké karty jsou 10s, tvář karty a esa; střední karty jsou 7s, 8s a 9s; nízké karty jsou něco nižší než 6. Jak již bylo řečeno, první dva-karet každý Texas Hold’em poker hráč hledá je velký / vysoký pár. pokud budete mít štěstí dost být držel dvojici vysokých karet vždy zůstat ve hře. Kromě toho zůstat ve hře, pokud držíte eso a vysokou kartu stejné barvy nebo jakékoliv dvě obrázkové karty stejné barvy.

VĚDĚT, KDY DRŽET A KDY SLOŽIT VYHRÁT V TEXAS HOLD’EM

Samozřejmě, že nemají žádnou kontrolu nad karet, které dostanete. Ale máte kontrolu nad tím, jak budete hrát své karty. Vědět, kdy Hold ’em a kdy fold’ em je základním prvkem v Texas Hold’em strategie.

V Texas Hold’em, střední ruce zahrnovat střední párů, eso a vysokou karty (není ve stejné barvě) nebo eso a střední kartu stejné barvy. Můžete také chtít, aby se vaše oči otevřené karet stejné barvy, které jsou za sebou (což jim dělají potenciální postupky nebo potenciální horka). Nízké páry jsou považovány za nízké ruce, jako jsou nízké po sobě jdoucích karet s různými obleky. Máte-li jsou rozdány karty nižší než kombinací výše uvedených snížit své ztráty a složit.

Takže to, co děláte, když máte některý z výše uvedených rukou? Za prvé, pokud máte vysoký pár nebo jinou silnou ruku, vsadil velká s cílem odradit slabší hráči z pobytu v – chcete, aby složit ještě před flopem. Pobyt v na flopu, pokud máte střední ruku. Pokud máte nízký pár pro začátek, zůstat v na flopu, ale v případě, že Flop nedává 3 stejné nebo lepší, složit po flopu.

STRATEGIE TEXAS HOLD’EM POKER, KTERÁ FUNGUJE

Poté, co jste zůstal v po flopu, stále máte se dostat přes Turn a River. V tomto okamžiku faktory, jako je pozice a bankroll také vstupují do hry – v sázce je vyšší a kde jste ve věcech Pořadí sázek. Vždy pamatujte složit, když vaše ruka je slabý a hrát s důvěrou, pokud držíte silnou handu – existuje jen velmi málo ve středu. V Texas Hold’em, je nemastný neslaný ruce a modlitba není vítěz make. Dejte silnou handu svého všechno a ukázat vám slabé ruce ke dveřím. To je strategie Texas Hold’em, který bude fungovat v dlouhodobém horizontu a dát skutečné peníze do kapsy.