JEDEN STŮL SIT-AND-GO STRATEGIE

Jediná tabulka Sit-n-Go (SNG) turnaj je velmi populární formát pokerové hry, online i offline. Myslím, že jeho částečně proto, že simuluje konečný zážitek stolu mnozí z nás sledovat na televizním pokeru, kde výhody rozdat si to pro miliony dolarů prize money.

V turnaji SNG, při blindech zdvojnásobil každých deset minut nebo tak, všichni jsou nuceni vsadit dříve či později, takže je tu spousta akce, což je mnohem zábavnější než hrát cash games.

Navíc, na rozdíl od multi-table turnajů, kde obvykle pouze vrchní 10% dělá peníze, top 3 hráči si udělena prize money v 10-man single stolu hry.

Jako takový, jednoho stolu Sit and Go turnaje přilákat spoustu ryb a začátečníky, a to je také důvod, proč zkušený pokerový hráč může vydělat peníze na těchto hrách.

Dobře, pojďme se hloubkové podívat na strategii vyhrát v této hře.

poker

RANÁ FÁZE

Během časných fázích hry, měli byste hrát velmi těsné. Si můžete dovolit, aby tak učinily žaluzie jsou stále nízké. Hromadí čipy tím, že napadne hrnce s silnýma rukama. Nedávají nic pryč.

V této fázi, je zde nutně musí být alespoň pár ryb u stolu. Nechte ryby a maniaci zabít sebe jako první. Pozorovat své soupeře a vzít na vědomí jejich styl hry, zatímco vy složit ruce.

Pokud nemáte nuts, nepokoušejte zpomalit hru. Čip v ruce stojí dva v hrnci. Nebuďte chamtiví.

Nenechte honit kreslení rukou. Hrát podle pot odds nefungují v turnajích. Například, pokud jste honit flush draw s všechny své žetony, pak je pravděpodobné, že dostanete být chip leader 1 ze 4 krát, ale dostane odstraněny 3 z 4 krát. Pamatujte si, že to není množství žetonů, které máte, ale stádium, ve kterém vám eliminovat, který určuje, zda uděláte peníze, nebo ne.

Riskovat přežití ještě několik čipů by nikdy neměla být možnost. Nechoďte all-in, pokud máte matice. Nikdy jsem pochopit, proč existuje tolik hráčů, kteří jsou ochotni jít all-in preflop během několika prvních rukou hry. A co když mají 60% šanci na zdvojnásobení jejich počtu žetonů si? Jako chip leader v této fázi nezaručuje, že budete vyhrát turnaj. Nicméně, ztrácí celý svůj stack je zárukou vašeho eliminace.

Nepokoušejte se blafovat, jak by měla být ještě pár ryb a maniaky v této fázi a jsou notoricky obtížné bluff.

STŘEDNÍ FÁZI

Tato fáze je definována jako když tam jsou asi 4 až 5 hráči, kteří zůstali ve hře nebo při blindech začínají ujídat hromádek. V současnosti již většina z ryb měly být odstraněny.

Ty by měly začít být více agresivní a začít dělat několik blufuje. Agrese má nyní svou vlastní hodnotu. Vezměte na vědomí hráčů, kteří začnou hrát opatrně v této fázi v naději, že palec do peněz. Nedopusťte, aby se vám nestane. Proti takovým hráčům, napadnout kdykoli je to možné, protože bude s největší pravděpodobností složit ale být připraven ustoupit, když úder.

Útok slabost, vyhnout sílu. Snažte se uzavřít krátkých sloupků. S žaluzie podíl rychle roste, krátké zásobníky jsou pod tlakem, aby hazardní hry nebo být oslepen ven. Nebojte se pohybovat all-in, pokud si myslíte, že máte navrch. V nejhorším případě vám málo žetonů, ale nebudete být odstraněny jako protiklad k převzetí a ztrácí na větší komíny. Kromě toho je třeba čipy mají slušnou šanci na výrobu 1.místo, pokud uděláte to do top 3 body. Být numero uno často je jediný způsob, jak vydělat nějaké peníze v jediné tabulce Sit-and-Go.

POKROČILÉM STADIU

Nyní, když jste udělal peníze, je čas, aby si opravdu agresivní a vzít toto číslo jedna skvrna.

Někdy jsem chtěl hrát abit těsnější na začátku a nechat ty horliví dostat eliminovat první, nejlépe mně. Nicméně, jakmile zjistíte, že další dva hráči na mysli po stejné linii, měli byste začít být agresivní.
Kradení blindů by mělo být nedílnou součástí vaší celkové strategie. Měli byste ukrást s startovních kombinací, které ještě mají šanci na vítězství v showdownu (např. Suited konektory, vysoce karet mimo barvu), protože váš soupeř může volat, a které by vás mohly flop něco dobrého. Kromě toho je selektivní rovněž vyvolává dojem, že to není jen krást s žádným rukou a vaši soupeři budou na oplátku respektovat vaše raise a složit.

Vary vaši hru. Vyhnula předvídatelný. V této fázi se pouze 2 až 3 hráči vlevo, jeho velmi snadné pro svého soupeře vědět, co se snažíte udělat, pokud budete mít dělat to samé. Buď jako voda. Hráč s největší pravděpodobností vyhraje bude ten, kdo může přizpůsobit svou taktiku čelit jeho soupeř je. Pokud se spustí soupeř hrát těsný, uvolnit se a ukrást jeho žaluzie častěji. Pokud si soupeř začít se uvolnit, hrát opatrně a hledět do pasti ho.

OBECNÁ DOPORUČENÍ

Neočekávejte, že vyhrát každý zápas, jinak tlak na výhru dostane k vám. Myslet dlouhodobě. Setkáte se poprsí outs kvůli špatnému beaty, protože i silné ruce mají šanci dostat úder. Řetězec špatných beatů není nemožný scénář. Luck stále hrají roli v pokeru.

Drž se od pokeru, když narazíte sérii ztrát. Dělat něco jiného, nejlépe venku pryč od kasina. To je, aby vám zabránil jít na plné obrátky a ztratit vše, co vyhrál z předchozích her. Poté, co jste se uklidnil, přemýšlet o vaší hry a zjistit, zda je nutná jakákoliv úprava vaší celkové strategii nebo jste prostě trpí špatnými tepů.

Mějte poznámky zjistit, kdo jsou pevné hráči. Vyhněte se jim kdykoliv je to možné. Nedopusťte, aby vaše ego dostat do cesty vydělávání peněz.

SHRNUTÍ

Spuštění těsný a hrát se silnými prémiové rukou zpočátku. Nechte ryby a maniaci dokončit navzájem off první. Nenechte honit kreslení ruce a ne pomalé hře, pokud držíte matice. Využít čas ke studiu své soupeře. Uvolněte postupně a hrát agresivně směrem ke koncovému hry.

Pokud narazíte na sérii ztrát, přestat hrát a dělat něco jiného. Vy nechcete jít do plné obrátky a ztratit vše, co vyhrál dříve.

Sledovat svůj pokrok. Měli byste se snažit skončit v penězích alespoň 50% času a dělat nejlepší umístění alespoň 20% času. Pokud skončíte na peněžním 50% času, ale místo 1st pouze 10% času, pak je šance, že nejste dostatečně agresivní při end herní scéně.

VIDEO POKER STRATEGIE

Video poker strategie může mít významný rozdíl při hraní tohoto někdy opomíjené kasinové hry. Zatímco VP nabízí slušnou návratnost procento hráčům za normálních okolností kasina mohou často být vymazány pomocí následujících správnou strategii založenou na úvodní stranu pěti karet.

V tomto článku se budeme poskytovat několik strategických žebříčcích nejoblíbenějších typů video pokeru. Kromě toho budeme diskutovat některé základní tipy pro hru, které jsou vázány s cílem zlepšit celkový výkon.

Video poker

DŮLEŽITOST POUŽITÍ STRATEGIE V ROCE VIDEO POKER

Spousta hráčů VP jako na “křídlo je” během jejich hraní. Zatímco jejich instinkty mohou být pevné látky v některých případech, nedostatek určité plán útoku v konečném důsledku umožňuje okraj domu získat lepší z nich v dlouhodobém horizontu.

Tím, že zaměstná základní strategii, nicméně, hráč spoléhat na rigidního systému, který poskytuje nejlepší šanci na výhru na základě pravidel a možností výplaty. To může mít za následek významný posun pro hráče, pohybující se očekávané návratnosti procento několika bodech a uvedení domu ve skutečném nevýhodě.

DEUCES WILD STRATEGIE

Deuces Wild karta vyčkávací strategie se skládá z několika jednoduchých pravidel následovat v závislosti na tom, kolik, nebo pokud existují, dvojky byly řešeny na vás zpočátku. Veškeré ostatní karty jiné než kombinace na těchto seznamech musí být zlikvidován v přijímacím kole.

NENÍ-LI DVOJKY JSOU ROZDÁNY

 • Držet čtyři karty do Royal Flush
 • Zastávat žádnou ruku, která vyplácí zisk
 • Držet čtyři karty do straight flush
 • Držet tři karty do Royal Flush
 • Držet pár
 • Držet čtyři karty do flush
 • Držet čtyři karty na open-ended straight
 • Držet tři karty na straight flush
 • Držet čtyři karty na vnitřní rovně
 • Držet dvě karty Royal Flush v případě, že jsou vyšší než Jack

KDYŽ JEDEN DEUCE JE ŘEŠENA

 • Držet čtveřici nebo vyšší
 • Držet čtyři karty do Royal Flush
 • Držet full house
 • Držet čtyři karty na full house s třemi po sobě jdoucími běžících kartami 5-7 nebo vyšším
 • Držet flush, rovný nebo trojice
 • Držet libovolnou kombinaci čtyř karet straight flush
 • Držet tři karty do Royal Flush
 • Držet tři karty na straight flush s dvěma po sobě následujícími provozními kartami 6-7 nebo vyšším
 • Držet jednu dvojku

KDYŽ SE DVA DVOJKY JSOU ROZDÁNY

 • Držet čtveřici nebo lepší
 • Držet čtyři karty do Royal Flush
 • Držet čtyři karty do straight flush s dvěma po sobě následujícími provozními kartami 6-7 nebo lepší
 • Držet dvě dvojky

KDYŽ SE TŘI DVOJKY JSOU ROZDÁNY

 • Držte Royal Flush
 • Držte straight flush
 • Držet tři dvojky

LI K DISPOZICI ČTYŘI DVOJKY JSOU ROZDÁNY

Držet čtyři dvojky, když pátá karta je menší než deset
Hráč dostane řešeny dvojku ve své startovní ruce v průměru každých 2,6 rukou. Jak se řeší dvojice (bez dvojka) dojde v průměru 42% času, a hráči mají 15% šanci dostat se zabýval páru a dvojku si. Při sestavování tři karty, zatímco drží dvojice máte jeden ze čtyř možností čerpání dvojku.

videa poker

JACKS OR BETTER STRATEGIE

Tento příklad video poker strategie je pro Jacks or Better a měl by přinést očekávaný návrat 99.46%. Jakmile hra se zabýval svých pět karet, podívejte se na startovní ruce a určit různé způsoby, že to může být přehrávány. Cílem je najít nejvýše postavených možnost ze seznamu níže a držet se ho.

JACKS OR BETTER ŽEBŘÍČKY

 1. Čtyři-of-a-druhu, královská flush, straight flush
 2. Čtyři karty k dokončení royal flush
 3. Rovně, flush, three-of-a-druhu, full house
 4. Čtyři karty směrem k dokončení straight flush
 5. Dva páry
 6. Vysoká pár (pár kluků nebo vyšší)
 7. Tři karty směrem k Royal Flush
 8. Čtyři karty směrem k flush
 9. Nízký pár (pár 10s nebo méně)
 10. Čtyři karty vůči vnějším rovně
 11. Dvě suited vysoké karty (Jacks or Better)
 12. Tři karty směrem k dokončení straight flush
 13. Dvě nevhodným vysoké karty
 14. Jeden z těchto vhodných kombinací: J / 10, Q / 10, nebo K / 10
 15. Single vysoká karta
 16. Pokud jsou přítomny ve vaší ruce žádná z výše uvedených možností, pak byste měli odhodit všechno.

BONUS POKER STRATEGIE

8/5 Bonus Poker je jednou z nejčastějších VP hry nalezené v kasinech. Z tohoto důvodu, myslel jsem, že by bylo užitečné sdílet tradiční strategie tabulku, která by měla přinést návratnost 99,17%. Stejně jako u Jacks or Better strategii, podívejte se na úvodní straně 5 karet a hrát nejvýše postavených možnost ze seznamu níže.

BONUS POKER ŽEBŘÍČKY

 1. Royal flush, straight flush, čtyři-of-druhu
 2. Čtyři karty směrem k Royal Flush
 3. Full house, rovné, flush
 4. Three-of-a-druhu
 5. Čtyři karty směrem k dokončení straight flush
 6. Dva páry
 7. Vysoká pair (pár kluků nebo lepší)
 8. Tři karty směrem k dokončení Royal Flush
 9. Čtyři karty směrem k flush
 10. Nevhodné král, královna, jack, a 10
 11. Nízký pár (10 s nebo méně)
 12. Čtyři karty vůči vnějším rovně
 13. Tři karty směrem straight flush. To musí být otevřená remíza s ne více než jedna mezera. Tam musí být také jeden nebo více vysokých karet.
 14. Nevhodné eso, král, královna a jack
 15. Dvě suited vysoké karty
 16. Tři karty směrem straight flush. Open-ended kreslit bez karty nebo mezery.
 17. Čtyři karty směrem k vnitřní rovně, se 3 vysokými kartami
 18. Nevhodné král, královna a jack
 19. Nevhodná královna a jack
 20. Tři karty směrem straight flush. Losování musí obsahovat 2 mezery a jednu vysokou kartu.
 21. K / J nebo K / Q nevhodný
 22. Hodí J / 10
 23. Jeden z následujících nevhodných kombinacích: A / J, A / Q nebo A / K
 24. Eso
 25. Tři karty do straight flush. Open-ended kreslit bez mezer a jedna vysoká karta.
 26. Q / T nebo K / T hodí
 27. Král, královna, nebo jack
 28. Tři karty do straight flush. Tento draw má dvě mezery a žádné vysoké karty.
 29. Pokud žádný z výše uvedených možností existují, odhodit svou ruku a trvat pět nových karet.

TIPS PRO PŘEHRÁVÁNÍ VIDEO POKER

Až budete příště zkusit své štěstí na video poker stroj, udržet tyto návrhy v úvahu:

VIDEO POKER TIPS

Znát typy her – Každá verze video poker má jinou výplatní tabulku, takže vybrat ten, který je nejvíce přitažlivé pro vás. Ať už je to Double Bonus, Deuces Wild, nebo All-American, vyplatí se znát dostupné možnosti.

Play Max Mince – Most VP hry nabízejí bonusovou částku na vítězství při hraní maximální mince. Chcete-li získat co nejvíce pro své peníze, navrhuji to mít na paměti.

Stanovit časový limit – Než začnete herní relaci, to je vždy moudré stanovit maximální dobu, po kterou budete hrát. To pomáhá udržovat svou mysl relativně čerstvé, jako někdo, kdo se díval na obrazovku příliš dlouho může skončit ztrátou zaměření a dělat nákladné chyby.

Zaměřit se na přesnost – Zatímco sloty hráči se snaží dostat co nejvíce zatočení za hodinu, jak je to možné, by měly VP fanoušci soustředit na to, aby správná rozhodnutí namísto usilování o objemu.

Podívejte se na výherních tabulkách – Některé hry nabízejí lepší výplaty, které jiní, takže je to ve vašem nejlepším zájmu prohledávat výherních tabulkách najít nejvýnosnější možnosti. V opačném případě byste mohli chybět na dostupné hotovosti.

Jak můžete vidět, video poker strategie není těžké se naučit. To vyžaduje pouze mírný stupeň memorování, a každý, kdo s průměrným množstvím mozků může vytáhnout ho. Pokud jste vážně o dosažení zisku při příští návštěvě kasina, věnovat nějaký čas na základě výše uvedených informací může mít významný rozdíl.

KUŘE STRATEGIE V POKERU

Existuje mnoho a rozmanité typy pokerové strategie pro hraní hry. Například vědět, kdy dát peníze do banku v závislosti na svém sedadle nebo další skvělý tip na online pokerových hráčů je ušetřit peníze prostřednictvím rakeback. Každý z nich má význam, pokud jde o konkrétní hrací styl a individuální hraní. Jeden z nejlepších strategií v některých situacích je “kuře” strategie.

Překvapivě pojmenovaný kuře strategie je nejlépe Využívá se při hraní online pokeru proti soupeři, který se zdá slabý obecně, nebo jen chtějí vsadit nebo navýšit, když mají výbornou ruku. Oni obecně složit nebo volejte na zbytek času. To funguje stejně dobře na živých turnajích, stejně jako živé Poker UK.

Co přesně je kuře strategie se ptát? Obecně ty, rádoby stratég, budou muset uznat kuře, slabý nebo příliš opatrný hráč. Poté, co jste udělal, takže je na čase neustále vyvíjet tlak s hazardními hrami na kuře v pochybnost.

Nejjednodušší verze tohoto je zvýšení proti soupeři žaluzie a počkat, aby zjistili, zda bude příliš opatrné, takže můžete rychle chytnout za ruku. To funguje dobře, dokud se unaví z toho a hned si vsaďte zpět, nebo jiný hráč uvědomí, co děláte a hole své prstem příslovečné ochlazování pomoci, aby se pokusila dostat do akce.

Aby se tomu zabránilo, že může být vhodné k relaxaci chvíli a zdá se odvolat své útoky každých pár rukou. Nenastavíte žádné konkrétní intervaly; prostě být vědomi toho, že jiní by mohli rozpoznat, co děláte.

poker-chicken

Několik vyspělejší verze tohoto chytrého teorie poker zahrnovat to, co je známé jako ochablé šeku, nebo check-raise. To může být trochu složitější se rozjet a je-li druhý hráč začínal moudré, aby vás již mohou použít jako prostředek, aby vás vytáhnout a vyhrát větší ruku.

Obecně platí, že i když, později ve hře to “kuře” hráč bude obvykle kontrolovat a vy pak mohou jednoduše umístit normální vsadit, že budete obvykle vyhrát úplně. Normální slabý hráč bude předpokládat, že jste měl silnou handu, a je docela možné, že jste možná nic než odpadky.

Účelem kuřecí strategie je neustále být na horní straně “kuře”, slabší hráče. Při pečlivém zvážení jejich akcí, které můžete normálně vyjdou na vrcholu s správného hladiny agrese či jednoduchých minimální strategie rizik, která vám umožní vrhnout se a odnést pot většinu času.

Je třeba poznamenat, že i když je to naprosto v pořádku pro poker turnajové hře, dělá to se svými přáteli a příbuznými v přátelských in-house her, legální nebo ne ve vaší oblasti, může vést ke špatnému krev mezi vámi všemi. Je to chytrá strategie, jak vydělat peníze, ale ještě lepší, pokud si přejete ztratit přátele. Chcete si zahrát poker v kasinu? Nezapomeňte si vyzvednout bonus a najít ten správný kasino přes nejlepší online kasino seznamu hostů.

TEXAS HOLD’EM POKER STRATEGIE

Za předpokladu, že znáte pravidla Texas Hold’em poker – a ani za hraní, pokud ne – je dalším důležitým krokem na cestě k vítězství je poznat správnou strategii. Pokud nechcete znát pravidla, pak učí pravidla je vždy prvním krokem na cestě ke zvládnutí hry. Opět platí, že za předpokladu, že nejste high-stakes hráč, Strategie, kterou jsme zde bude diskutovat je pro low-limit hře Texas Hold’em poker. První věc, kterou byste měli pamatovat, že strategie pro low-limit hře je jiný než u high-limit hry, ačkoli některé tipy platit pro oba typy her.

PROJDĚTE SI TEXAS HOLD’EM POKER PRAVIDLA

Rychlý pohled ze základů hry Texas Hold’em poker je základem pro dobrou strategii. Zadaných výrazů by si měl uvědomit jsou: 1) flopu – jsou 3 společné karty lícem nahoru uprostřed stolu. Flop je odhalen po prvním kole sázek. 2) Turn – čtvrtiny karta se objevil ve středu stolu. Odhalení Turn rozjede další kolo sázek. 3) River – pátá (poslední) kartu, která vede k posledním kole sázek.

texas holdem

Po řece a sázení, který následuje, hráči používají 5 karet na stole a své dvě vlastní karty pro vytvoření nejlepších možných kombinací. Ruce jsou porovnávány – to se nazývá showdown. Pokud se ocitnete hrát až po Showdown a často ztratí, máte k hráči s “těsnější” hru. To znamená, že musíte posoudit své ruce do náročnějšího způsobem a hrát jen ty lepší (což bude znamenat, že budete hrát méně ruce, stejně). Být vybíravý, pokud jde o vaše ruce – selektivní hráč je chytrý hráč.

V zájmu naší strategie, vysoké karty jsou 10s, tvář karty a esa; střední karty jsou 7s, 8s a 9s; nízké karty jsou něco nižší než 6. Jak již bylo řečeno, první dva-karet každý Texas Hold’em poker hráč hledá je velký / vysoký pár. pokud budete mít štěstí dost být držel dvojici vysokých karet vždy zůstat ve hře. Kromě toho zůstat ve hře, pokud držíte eso a vysokou kartu stejné barvy nebo jakékoliv dvě obrázkové karty stejné barvy.

VĚDĚT, KDY DRŽET A KDY SLOŽIT VYHRÁT V TEXAS HOLD’EM

Samozřejmě, že nemají žádnou kontrolu nad karet, které dostanete. Ale máte kontrolu nad tím, jak budete hrát své karty. Vědět, kdy Hold ’em a kdy fold’ em je základním prvkem v Texas Hold’em strategie.

V Texas Hold’em, střední ruce zahrnovat střední párů, eso a vysokou karty (není ve stejné barvě) nebo eso a střední kartu stejné barvy. Můžete také chtít, aby se vaše oči otevřené karet stejné barvy, které jsou za sebou (což jim dělají potenciální postupky nebo potenciální horka). Nízké páry jsou považovány za nízké ruce, jako jsou nízké po sobě jdoucích karet s různými obleky. Máte-li jsou rozdány karty nižší než kombinací výše uvedených snížit své ztráty a složit.

Takže to, co děláte, když máte některý z výše uvedených rukou? Za prvé, pokud máte vysoký pár nebo jinou silnou ruku, vsadil velká s cílem odradit slabší hráči z pobytu v – chcete, aby složit ještě před flopem. Pobyt v na flopu, pokud máte střední ruku. Pokud máte nízký pár pro začátek, zůstat v na flopu, ale v případě, že Flop nedává 3 stejné nebo lepší, složit po flopu.

STRATEGIE TEXAS HOLD’EM POKER, KTERÁ FUNGUJE

Poté, co jste zůstal v po flopu, stále máte se dostat přes Turn a River. V tomto okamžiku faktory, jako je pozice a bankroll také vstupují do hry – v sázce je vyšší a kde jste ve věcech Pořadí sázek. Vždy pamatujte složit, když vaše ruka je slabý a hrát s důvěrou, pokud držíte silnou handu – existuje jen velmi málo ve středu. V Texas Hold’em, je nemastný neslaný ruce a modlitba není vítěz make. Dejte silnou handu svého všechno a ukázat vám slabé ruce ke dveřím. To je strategie Texas Hold’em, který bude fungovat v dlouhodobém horizontu a dát skutečné peníze do kapsy.